Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191408945

Šalčininkų lopšelis-darželis „Vyturėlis“

Padėkos

Tariame AČIŪ:

Dilanui ir Aironui Pusov, Glorijai Polionis, Sofijai Sinkevič, Polinai Sobol, Damirui Averkin, Anastasijai Vasilec, Maksimui ir Aleksui Malinovskij, Adrianui Dokurnevičiui, Damirui Avižien, Aurelijai Kapustai, Evanui Aleksiukui, Kajui Zakriui, Oskarui Kiljan, Ervinui Dovdai, Estelai Kločkaitei, Motiejui Javorovičiui, Ijai Pristavko, Valerijai Počiobut, Edvinui Smagur, Emirui Surudo, Dominykui ir Danieliui Trisčeikinui, Dominykui ir Elvinui Moroz, Damirui Šengerej, Martinui Kozlovskiui, Danieliui Adamovič, Maratui Chalilov, Angelinai Jurušaitei, Giedrei Lisovskytei, Anai Mackevičiūtei, Tajui Paukštei bei visiems „Voveriukų“ grupės vaikams.

Bendrų pastangų dėka išgyvenome nepakartojamas kalėdinio laikotarpio akimirkas.

DĖKOJAME

Dėkojame visiems kūrybingiems vaikučiams ir jų tėveliams už nuostabius kūrybinius darbelius parodai „Baltos ir pūkuotos Kalėdos“.

Dėkojame Jaroslavui Aleksiukui, kad išrinko ir dovanojo  darželiui pačią gražiausią eglutę, kuri  vaikams suteikė begalinio kalėdinio džiaugsmo.

 

Ačiū Juozui Ambrozui už pagalbą prisidedant prie darželio iškabos atnaujinimo.

 

Dėkojame vaikams, tėveliams, pedagogams už aktyvumą kuriant dovanas Lietuvai valstybės atkūrimo 100-mečio proga.

Nuotraukas žiūrėkite galerijoje „Dovana Lietuvai“

Ačiū už stebuklingus žibintus, kurie nušvietė Kalėdų seniui kelią į darželį.

 

Vaikučiams ir tėveliams už išmonę ir kūrybiškumą kuriant nykštukus. Jūsų sukurti darbeliai džiugino akį, skleidė šilumą, įstaigai suteikė nepaprasto  jaukumo.

 

 

Iš visos širdies dėkojame Vilmantui Kukliui už eilinį kartą dovanotą medieną, kuri nagingo mūsų staliaus rankose virto nepaprastais, vaikų judėjimą bei aktyvumą skatinančiais įrenginiais.