Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191408945

Šalčininkų lopšelis-darželis „Vyturėlis“

KALĖDINIS LAUKIMAS

Visko pradžia yra vaikystėje. Tai, ką išgyvename būdami vaikais, atgula giliai mūsų širdyse. Mes tai nešiojame atmintyje, saugome ir puoselėjame ilgus metus kaip prisiminimą, išmoktą pamoką, bandome kartoti, tobulinti ar patirti iš naujo. Mažos, paprastos, tačiau svarbią reikšmę turinčios akimirkos tiesia vaikams  ateities kelią.

Kalėdinis metas Šalčininkų lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ ypatingas. Mažieji „vyturėliai“ mokosi suprasti, kad Kalėdos – tai ne tik puošni eglutė, žėrinčios girliandos, dovanos, fejerverkai ir linksmybės. Kalėdos – tai supratimas ir užuojauta, draugystė ir švelnumas. Šie amžinąją vertę turintys jausmai yra kiekvieno viduje, tik reikia  juos pažadinti, prikelti ir išlaisvinti.

Vos tik prisnigus vaikai ėmėsi žiemojančių sparnuočių globos: bėrė gardžius trupinėlius, žvirbliukus viliojo  saulėgrąžomis,  zylutes vaišino nesūdytais lašinukais. Padėdami paukštukams vaikai mokosi gerumo, jautrumo, atsakingumo bei gebėjimo rūpintis kitu. Grupėse taip pat netrūko veiklos, kruopščiai ir su didele  mažosios rankytės karpė, klijavo atvirukus savo artimiesiems, sugalvojo begales nuoširdžių linkėjimų. Gruodžio 22-oji diena mūsų darželyje tradiciškai paženklinta gerumo ženklu. Šiais metais ikimokyklinukai gamino gerumo sausainius, kuriais dosniai dalinosi su kaimyninės grupės vaikais. Vaikų dalinimasis sausainiais, išsakyti vieni kitiems nuoširdūs linkėjimai pripildė berniukų ir mergaičių širdutes draugiškumo, supratingumo, atjautos. O kai ant gražuolės eglutės šakelių sužibo tūkstančiai spalvotų ugnelių,  pasidalinti šventiniu džiaugsmu atvyko mums svarbūs ir širdžiai mieli žmonės – Šalčininkų šv. Apaštalo Petro parapijos kunigas Valentinas Dulko, Šalčininkų seniūnijos vadovas Miroslav Neverkevič, vaikų tėveliai. Gera pabūti kartu jaučiant vienybę, bendrumą, dėkojant už rūpinimąsi ir pagalbą. Belaužant baltą paplotėlį netikėtai pasklido šiluma, užliejo nuoširdumo jausmas, atsirado laimės pojūtis, lyg angelas pleventų savo trapiais sparnais virš mūsų darželio, virš mūsų minčių ir svajonių.

Nuotraukas žiūrėkite www.facebook.com/salcininkulopselisdarzelisvyturelis.sniadeckio

Comments are closed