Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191408945

Šalčininkų lopšelis-darželis „Vyturėlis“

METAS ATSISVEIKINTI

Šie metai mūsų darželiui ypatingi. Šiais metais atsisveikinimo žodžius darželiui netrukus ištars net 54 priešmokyklinukai, smalsūs, drąsūs, kūrybiški, išmintingi. 54 mūsų mylimi žmogeliukai nuo rudens pasiruošę žengti kitu – platesniu, įdomesniu mokslo keliu palikdami darželyje savo mažuosius draugus, mėgiamus žaisliukus, mielas, visad pasitinkančias ir išlydinčias mokytojas: Janiną Radevič, Tatjaną Laketčenko, Gražiną Baldovskienę, Justyną Kiljan, Olgą Misiuk. Jos kantriai vedė savo mažuosius ugdytinius žinių labirintais, atskleisdamos jiems pažinimo paslaptis. Kartu su savo padėjėjomis Regina Lisovec, Krystyna Vojevodska ir Tereza Tovtikiene rūpinosi ir juos globojo, ugdė svarbius savarankiškumo įgūdžius, atskleidė draugiškumo paslaptis.
Linkėdami gero kelio ir palankaus vėjo 54 savo nenuoramoms tradiciškai sakome: „Skriskite „vyturėliai“! Mylime jus, džiaugiamės ir didžiuojamės jūsų pasiekimais. Ir tegu saulė nušviečia jums kelią.
Dėkojame absolventų tėveliams už kartu nueitą kelią, už nuoširdų palaikymą, pagalbą ir geranoriškumą, už siekimą, kad darželyje būtų gera visiems.

Comments are closed