Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191408945

Šalčininkų lopšelis-darželis „Vyturėlis“

SUSIRINKO „VYTURIAI!“

 

Balandžio 19 d. į Birštono miestą susirinko  „Vyturėliai“ iš visos Lietuvos: Alytaus, Joniškio, Kėdainių, Kauno, Panevėžio, Pakruojo, Plungės, Raudondvario, Šalčininkų, Švenčionių. Turėjome nuostabią progą susipažinti, pasidalinti geromis idėjomis, jog esame visi drauge ir siekiame to paties tikslo-ugdyti drąsų, savimi pasitikintį ir žingeidų vaiką.

Susitikimo metu buvo  daug ypatingų akimirkų: koncertavo buvę Birštono vaikų lopšelio-darželio mokiniai, projekte  „Dainų dainelė“  dalyvaujantys  ugdytiniai su dainele „Grybų kepuraitės“, o Birštono vaikų lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė pristatė nuostabų spektaklį „Kaip vyturėlis pavasarį žadino“.

Pasivaikščiojus po vaikų lopšelio-darželio bendruomenės įkurtas edukacines erdves, skubėjome pasidžiaugti karališkuoju Birštonu. Aplankėme Birštono apžvalgos bokštą, Vytautas Mineral SPA, mineralinio vandens garinimo bokštą,  sužinojome Birštono kūrimo istoriją.

Atsisveikindami žadėjome vieni kitiems, kad dar ne kartą susitiksime, tik jau pas kitus Vyturėlius. Tikimės, kad tai bus graži tradicijos pradžia.

Comments are closed