Balandžio 2 d. – 30 d. darželyje veikė tradicinė autorinių knygelių parodėlė „Tai knygelių gražumėlis“. Šiais metais joje dalyvavo „Saulučių“, „Žirniukų“, „Smaližiukų“, „Šypsenėlių“, „Kodėlčiukų“, „Gudručių“, „Voveriukų“ ir „Bitučių“ grupių vaikai kartu su savo puikiomis mokytojomis. Parodėlėje puikavosi 12 spalvingų, įdomių ir originalių knygelių apie tai, kas vaikams įdomu, svarbu, prasminga. Vaikai patys kūrė iliustracijas, padedami auklėtojų rašė stebuklingus tekstus atrasdami savo šviesų pasaulį, visi drauge galvojo knygoms pavadinimus.
Dėkojame šauniesiems darželio rašytojams už fantaziją, kūrybiškumą ir išmonę kuriant knygeles, o mokytojoms už vaikų kūrybos įkvėpimą, ankstyvojo raštingumo ugdymą, meilę gimtajam žodžiui puoselėjimą.
Comments are closed