Šiandieną devyni mūsų darželio ugdytiniai dalyvavo rajoniniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo amžiaus vaikų meninio skaitymo bei dainų konkurse „Dovana mamytei“, kurį organizavo Šalčininkų raj. Jašiūnų „Aušros“ gimnazija. Mūsų darželio vaikų vokalinius įgūdžius tobulino meninio ugdymo mokytoja Natalja Šilobrit, meninio deklamavimo mokė priešmokyklinio ugdymo mokytojos – Olga
Plačiau